Černobílé vliesové tapety Black & White 2 od A.S. Création

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:05

13 Leden 2017

Vyslyšeli jsme četná volání našich zákazníků po černobílých tapetách a přinášíme Vám zbrusu novou kolekci černobílých vliesových tapet Black & White 2 od A.S. Création.

 

Kolekce černobílých vliesových tapet Black & White 2 nabízí ucelený výběr černobílých tapet pečlivě vybraných z kompletního aktuálního sortimentu více než 5.000 vzorů tapet značky A.S. Creátion.

Černobílé tapety jsou opět naprosto aktuální módou. Divoké vzory v nějrůznějším zpracování ukazují, že ani na první pohled fádní kombinace černé a bílé vůbec nemusí být nudná.

 

Kolekce černobílých vliesových tapet Black & White 2 přesvědčuje velkou pestrostí motivů – naleznete v ní pruhy, kruhy, romantické ornamenty a malé i velké květinové vzory. Prostě od každého trochu a vše pouze v černé a bílé.

 

Černobílé vliesové tapety Black & White 2 Vám v naší kamenné prodejně rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s tapetami Black & White 2 si můžete prohlédnout níže.

 
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!
 
Náhledy interiérů s vliesovými tapetami Black & White 2 od A.S. Création:

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info