Designové vliesové tapety Aisslinger od A.S. Création

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:05

13 Leden 2017

Vedle známého světového designéra Larse Contzena zahájil náš dvorní dodavatel, největší evropský výrobce tapet A.S. Création, spolupráci s další ikonou světového interiérového designu - Wernerem Aisslingerem.

 

Výsledkem je velmi zdařilá kolekce designových vliesových tapet Aisslinger. Jejím hlavním tématem jsou grafické dezény v rozličných variantách: zdánlivě nerovnoměrné vzory s trojrozměrným efektem, stuktury se silnými konturami i idkazy na přírodní materiály jako kámen, dřevo nebo papír. 


Kreativita designéra Aisslingera nalezla v kolekci tapet Aisslinger perfektní příležitost ke svému plnému rozvinutí. Kolekce tapet Aisslinger je tak vyváženým průřezem přírodních a městských motivů. Vzhledem k její zdařilosti je to náš žhavý kandidát na podzimní bestseller.

 

Designové vliesové tapety Aisslinger Vám v naší kamenné prodejně rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s tapetami Aisslinger si můžete prohlédnout níže.


Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!

 

Náhledy interiérů s vliesovými tapetami Aisslinger od A.S.Création:

 
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info