Novinka: Vliesové tapety na zeď Esprit 8 od A.S. Création

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:04

13 Leden 2017

Nově Vám nabízíme další pecku z dílny největšího evropského výrobce tapet, německé firmy A.S. Création: zcela novou kolekci vliesových tapet Esprit 8.

 

Dnes již dlouholetá úzká spolupráce A.S. Création se značkou Esprit přinesla další výsostně zajímavý plod v podobě již osmého pokračování kolekce tapet inspirovaných aktuálními vzory a barvami značky Esprit. 


 

Pro roky 2013 a 2014 udávají tón inspirující vlivy ze světa módy a umění. Zejména se jedná o velký návrat džínoviny v jejích nejrůznějších podobách. Dalším silným tématem jsou ornamentální vzory odkazující na folkloristické vzory tradičních krajek. A velice zajímavé jsou v neposlední řadě i květinové vzory inspirované asijskými vzory tušových kreseb a ručně malovanými akvarely.

 

Celou kolekcí se nesou nejaktuálnější barevné tóny čerstvé žluté, zelené, tyrkysové, růžové a levandulové.

 

Kolekce vliesových tapet Esprit 8 opravdu přináší velice zajímavé a neopakovatelné vzory určené pro všechny, kdo chtějí mít krásné a útulné bydlení v duchu nejmodernějších módních trendů.

 

Vliesové tapety na zeď z kolekce Esprit 8 Vám rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s těmito tapetami si můžete prohlédnout v naší Fotogalerii.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info