Papírové tapety Aquarelle od A.S. Création

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:05

13 Leden 2017

Perfektní ukázkou toho, že i papírové tapety lze obléknout do módního designového hávu, je zbrusu nová kolekce papírových tapet Aquarelle od A.S. Création, kterou samozřejmě naleznete v naší nabídce. 

 

Ani materiálově konzervativní papírové tapety totiž neušly nové vlně moderních a zajímavých dezénů. Kolekce papírových tapet Aquarelle je toho skvělým dokladem. 

V kolekci papírových tapet  Aquarelle naleznete nádech venkovské romantiky. Svěží vzory s jemnými květinami a proužky jsou zde provedeny ve výrazných přírodních barvách jako jsou sluneční žlutá, trávová zelená, růžově červená, levandulová, světle šedá nebo Caffé Latte. Romantické venkovské působení celé kolekce Aquarelle podtrhují jemně strukturované povrchy tapet s elegantním vzhledem.

 

Papírové tapety Aquarelle Vám v naší kamenné prodejně rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s tapetami Aquarelle si můžete prohlédnout níže.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!

 

Náhledy interiérů s papírovými tapetami Aquarelle od A.S. Création:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info