Vliesové tapety Jette 3 od A.S. Création

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:05

13 Leden 2017

Úspěšná kolekce tapet mezinárodně uznávané návrhářky Jette Joop se dočkala již třetího pokračování ve formě kolekce vliesových tapet Jette 3.


Stejně jako v předchozích kolekcích této série v ní designérka Jette Joop přináší osobitou směs vzorů a barev inspirovanou nejnovějšími světovými módními trendy


Výrobce tapet Jette Joop, firma A.S. Création, zatím uvedl na trh první část této kolekce. Charakteristickým rysem tohoto předvoje jsou květinové vzory provedené v jemných trendových barvách vyznačující se jemnou ruční kresbou podobnou akvarelu.

 

Tapety jsou vyrobeny na nejkvalitnějším vliesovém nosiči. V dalších částech kolekce, jejichž uvedení na trh je naplánováno na letošní rok, pak přijdou vedle dalších tématických vzorů i barevně sladěné jednobarevné atepty a motivy s pruhy a proužky.

 

Tapety na zeď z kolekce Jette 3 Vám v naší kamenné prodejně rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s tapetami Jette 3 si můžete prohlédnout níže.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!


Náhledy interiérů s vliesovými tapetami Jette 3 od A.S.Création:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info