Vliesové tapety My home by Raffi od A.S. Creátion

Přidáno: 13. 1. 2017 13:24:05

13 Leden 2017

Přinášíme Vám další exkluzivní novinku: vliesové tapety My home by Raffi. Tyto tapety vznikly ve spolupráci největšího evropského výrobce tapet A.S. Creátion a významného holandského designéra Maartena Vrolijka.

 

Značka Raffi se vyznačuje jasnými, moderními designovými tapetami v decentních, ale přesto výrazných barvách.

Kolekce vliesových tapet My home by Raffi je silně inspirována přírodními tvary, jako jsou květy, kapky, kruhy a hvězdy. Tuto přírodní inspiraci «Raffi» přetváří do výjimečných moderních tapet.

 

Atraktivní motivy a dekory jsou zvýrazňovány akcenty matných a lesklých ražeb povrchu tapet. Moderní puristický styl kolekce My home by Raffi je perfektně dotvářen intenzivním použitím přírodních barev jako jsou alabastrová, rákosová, okrová, mokka a bordeaux hnědá. V této kolekci naleznete i rafinované kombinace černé a modré nebo měděné se zlatou a stříbrnou.

 

Vliesové tapety My home by Raffi Vám v naší kamenné prodejně rádi předvedeme přímo z katalogů a samozřejmě Vám velice rádi poskytneme i komplexní odborné poradenství v oblasti tapet a tapetování. Vybrané kompozice interiérů s tapetami My home by Raffi si můžete prohlédnout níže.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Neváhejte - tapetujte!

 

Náhledy interiérů s vliesovými tapetami My home by Raffi od A.S. Création:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info