Fototapety na stěnu

Klasické fototapety na zeď

Fototapety na zeď jsou velkoformátové fotografie nebo grafické vzory natištěné na tapetě.

 

Většina fototapet na zeď se vyrábí na papírovém podkladu a proto mají řadu shodných vlastností  s papírovými tapetami.

 

Fototapety na zeď nabízejí široký výběr přírodních motivů, krajinných scenérií, významných světových památek a panoramat.

    

Nabízíme kompletní aktuální sortiment fototapet na zeď Komar včetně exkluzivní edice fototapet s přírodní tématikou NATIONAL GEOGRAPHIC.


Fototapety na zeď nabízíme v nejrůznějších velikostech od 97x220 cm až do 388x270 cm.


Na objednávku pro Vás rádi zajistíme i fototapety na zeď značky AG Design.
 

Klasické fototapety na zeď z našeho sortimentu si můžete snadno a pohodlně předvybrat přímo v elektronických katalozích našich dodavatelů.

 

Vliesové fototapety na zeď

Vliesové fototapety na zeď jsou žhavou technologickou novinkou, která spojuje krásu a působivost velkoformátových fotografií tištěných digitálním tiskem a jednoduchost zpracování vliesových tapet.

 

Všechny nápady, které až dosud nemohly být přeneseny na fototapetu tradičními technikami sítotisku a hlubotisku, je teď možné přenést na vliesovou fototapetu na zeď pomocí digitálního tisku.

  

Vliesové fototapety na zeď se vyrábějí v pruzích o šířce 0,5m nebo 1m a je tedy možné je lepit stejně jednoduše jako vliesové tapety.

 

Díky vliesovému podkladu mají tyto fototapety stejně dobré vlastnosti pro zpracování jako vliesové tapety, např. lepení za sucha na lepidlem natřenou stěnu, tvarovou a rozměrovou stálost nebo možnost je beze zbytku za sucha odstranit.

 

Technologie digitálního tisku pak umožňuje vyrábět naprosto individuální vliesové fototapety na zeď podle přání a motivů dodaných zákazníkem.

 

Vliesové fototapety na zeď z našeho sortimentu si můžete snadno a pohodlně předvybrat přímo v elektronických katalozích našich dodavatelů.

 

 

<--- ZPĚT na Sortiment

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení