Tapetový ráj s 11 tisíci vzory na jednom místě

Plánujete vytapetovat celý byt, nebo sháníte samolepicí dekoraci pro vylepšení obývacího pokoje? Stavte se v naší kamenné prodejně na stanici Metro Florenc. Najdete zde vše, co vám žádný jiný obchod s tapetami neposkytne:

Poradenství a káva zdarma

  • Nechte si od nás poradit u dobré kávy. Tapetami žijeme více než 42 let – víme o nich všechno a dokážeme vás dovést k perfektnímu řešení.  

11 000 originálních vzorků v katalogu

  • Na své si přijdete i vy – v katalozích s originálními vzorky na vás čeká více než 11 000 druhů tapet, na které si vlastnoručně sáhnete a získáte reálnou představu o barvě a povrchu.

300 druhů tapet a dekorací na místě

  • Odejděte s tapetou či samolepicí dekorací rovnou v ruce. Vybírejte si z 300 druhů, od nejlevnějších po designové varianty. Sortiment pravidelně obměňujeme. Pokud vaši vysněnou tapetu nemáme skladem, na místě ji objednáme a pošleme vám ji domů.

Digitální katalog s 6 000 vzory

  • Nevíte-li, pro jakou barvu či vzor se rozhodnout, prolistujte si digitální katalog s 6 000 vzory. Jednoduše, rychle a zábavně najdete tapetu, která vám padne do oka.

Kvalitní LED světla pro bezproblémový výběr

  • U nás na tapety a dekorace uvidíte tak, jako byste si je prohlíželi na venkovním přirozeném světle. Kvalitní LED svítidla zaručují výběr bez zkreslení.

Osobní odběr pro nákup v e-shopu

  • Bydlíte v Praze, nebo se do hlavního města chystáte? Vyzvedněte si svůj nákup v e-shopu v kamenné prodejně. Ušetříte a dostanete se k nám snadno.

Fotogalerie naší kamenné prodejny

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info