Tapetový ráj s 11 tisíci vzory na jednom místě

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Vážení zákazníci,

poslední objednávky pro vyzvednutí v tomto roce přijímáme naposledy v sobotu 14. 12. 2019. Vyzvednutí objednávek bude možné do soboty 21. 12.. Prodejna bude z důvodů dovolené uzavřena od 23. 12. 2019 - 4. 1. 2020.

Objednávky vytvořené přes e-shop do 9. 12., s dopravou DPD, by měly být doručeny ještě do Vánoc. Objednávky po tomto termínu budou rozesílány až od 6. 1. 2020.

 

Plánujete vytapetovat celý byt, nebo sháníte samolepicí dekoraci pro vylepšení obývacího pokoje? Stavte se v naší kamenné prodejně na stanici Metro Florenc. Najdete zde vše, co vám žádný jiný obchod s tapetami neposkytne:

Poradenství a káva zdarma

  • Nechte si od nás poradit u dobré kávy. Tapetami žijeme více než 42 let – víme o nich všechno a dokážeme vás dovést k perfektnímu řešení.  

11 000 originálních vzorků v katalogu

  • Na své si přijdete i vy – v katalozích s originálními vzorky na vás čeká více než 11 000 druhů tapet, na které si vlastnoručně sáhnete a získáte reálnou představu o barvě a povrchu.

200 druhů tapet a dekorací na místě

  • Odejděte s tapetou či samolepicí dekorací rovnou v ruce. Vybírejte si z 200+ druhů, od nejlevnějších po designové varianty. Sortiment pravidelně obměňujeme. Pokud vaši vysněnou tapetu nemáme skladem, na místě ji objednáme a pošleme vám ji domů.

Digitální katalog s 6 000 vzory

  • Nevíte-li, pro jakou barvu či vzor se rozhodnout, prolistujte si digitální katalog s 6 000 vzory. Jednoduše, rychle a zábavně najdete tapetu, která vám padne do oka.

Kvalitní LED světla pro bezproblémový výběr

  • U nás na tapety a dekorace uvidíte tak, jako byste si je prohlíželi na venkovním přirozeném světle. Kvalitní LED svítidla zaručují výběr bez zkreslení.

Osobní odběr pro nákup v e-shopu

  • Bydlíte v Praze, nebo se do hlavního města chystáte? Vyzvedněte si svůj nákup v e-shopu v kamenné prodejně. Ušetříte a dostanete se k nám snadno.

Fotogalerie naší kamenné prodejny

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info