Prodejna tapet v Praze

Přijďte se podívat na naši prodejnu! Čeká tu na vás 10 000 vzorů tapet a milý personál. Tapety vám budou krášlit stěny celá léta. Proto chápeme, že si na vybrané kousky chcete sáhnout a vidět je na vlastní oči. Jestli na e-shopu váháte, u nás na prodejně si určitě vyberete. Rádi vám s tím pomůžeme a předáme i cenné rady, které vám usnadní tapetování. 

PROVOZNÍ DOBA

Na prodejně jsme pro vás
PO–PÁ 10:00–18:00 hod. 
SO 9:00–13:00 hod.

DNE 5. 7. 2024 BUDE PRODEJNA Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU ZAVŘENA.

PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA 1. 7. – 31. 8. 2024

PO – PÁ 10:00 – 18:00. SO - ZAVŘENO

  

ADRESA PRODEJNY

Najdete nás na Praze 8  Za Poříčskou bránou 334/4  (přímo u stanice metra Florenc).

Tapetujeme si svůj vlastní příběh, už tři generace. Jak jsme se ocitli na Florenci a spoustu dalších zajímavostí o nás a o tapetách si můžete přečíst zde nebo poslechnout zde.

V rozhovoru se Shoptetem jsme poodhalili, jak se rozvíjíme v online světě a celou řadu dalších zajímavostí o nás a naší firmě. Rozhovor si můžete přečíst zde.

  Tapety Metro Florenc - Kamenná prodejna    Tapety Metro Florenc - Kamenná prodejnaNabízíme vám, to co žádný jiný obchod s tapetami neposkytuje:

Přes 10 000 originálních vzorků tapet v katalogu

Na své si přijdete i vy – v katalozích s originálními vzorky tapet si můžete prohlédnout a osahat více než 10 000 druhů tapet. Získáte tak reálnou představu o jejich barvě a povrchu.

 Tapety Metro Florenc - Kamenná prodejna    Prodejna2

200 vzorů tapet a dekorací na místě

Některé tapety nebo samolepicí dekorace si od nás můžete rovnou odnést. Máme jich tu pro vás přes 200, od nejlevnějších až po designové kousky pro náročné. Navíc držíme krok s novými trendy a sortiment pravidelně obměňujeme. Pokud vaši vysněnou tapetu nemáme skladem, hned vám ji objednáme a pošleme domů.

Tapety Metro Florenc - Kamenná prodejna    Tapety Metro Florenc - Kamenná prodejna

Osobní odběr e-shopových nákupů

Bydlíte v Praze, nebo se tam chystáte? Ušetřete za poštovné a vyzvedněte si svůj e-shopový nákup na naší prodejně. Na této adrese u metra Florenc ji najdete raz dva! 

Tapety Metro Florenc - Osobní odběr    Tapety Metro Florenc - Osobní odběr    Tapety Metro Florenc - Osobní odběr