Jak vybrat správnou tapetu?

Už jste se rozhodli, že toužíte po tapetě. Skvělé. Jak nesáhnout při výběru vedle a vybrat správnou? Pomůžeme vám zorientovat se a udělat první kroky ke stylovým stěnám.

Pomůžeme vám s výběrem tapet, zdarma!

S Katkou vám rádi poradíme s výběrem vhodných tapet do obývacího pokoje, celého bytu nebo rodinného domu. Ale třeba i do vaší prodejny, hotelu nebo zámku. Domluvte si s námi schůzku, moc rádi si na vás uděláme čas a pomůže s výběrem. 
Náš čas, který vám já nebo Katka budeme na prodejně osobně věnovat je zdarma.  
Napište Katce a domluvte si termín, který vám bude vyhovovat.

Kateřina Vokáčová

péče o zákazníky 
k.vokacova@metroflorenc.cz

Tym_tapety_metro_florenc

 
Jsou věci, které vás při prvním nákupu tapety nenapadnou. Neudělejte hned na začátku chybu a vyberte správnou tapetu, podle svého gusta.

Pracujte se vzorky, obrázky na internetu mohou klamat

Z pohodlí domova se nakupují dobře tapety s jednoduchým vzorem. Pokud však chcete na zdi použít správně více druhů, nebo si pořídit něco speciálního, je lepší si na tapetu sáhnout, vidět ji v reálu na dobrém světle, případně k sobě přiložit různé tapety, pokud je chcete kombinovat. Barvy fotek i jejich zobrazení mohou na monitoru zkreslovat a vy se nemusíte přesně trefit.

U nás si pod perfektním osvětlením  vyberete z 10 000 vzorků. Navštivte naši kamennou prodejnu.

IMG_1505 IMG_1474 IMG_1378 IMG_1397

 

Každému pokoji sluší jiný druh tapety

Každá místnost má svá specifika: Do kuchyně, koupelny či technické místnosti se nejlépe hodí vinylové tapety odolné vůči vodě, vlhkosti a navíc jsou omyvatelné. Do jiných pokojů si můžete pořídit populární vliesové tapety, které lze snadno nalepit i sundat, nebo klasické levnější papírové tapety mající stále své kouzlo.

 

19663-1_vliesova-tapeta-na-zed-vavex-premium-selection-235000 Koupelna   31354-1_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-pintwalls-385091  19738-1_vliesova-tapeta-na-zed-vavex-premium-selection-241204 20212-1_vliesova-tapeta-na-zed-bn-walls-doodleedo-220740

Hledáte tapety do kuchyně, tapety do obývacího pokoje nebo tapety do ložnice? Stačí se podívat na náš e-shop.

Různé vzory tapet dělají s pokoji zázraky

Do malých pokojů jsou nejvhodnější  tapety ve světlých a jasných barvách, které dokážou místnost opticky zvětšit. K velkým pokojům se hodí i tapety s tmavším odstínem. Pro iluzi nižšího a širšího pokoje zvolte tapety se vzorem ve vodorovném směru. Oproti tomu vzory ve svislém směru dělají prostory vyšší.

13351-1_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-jungle-chic-377012  16864-2_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-attractive-358563  29557-1_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-new-walls-374292  20179-1_vliesova-tapeta-na-zed-bn-walls-doodleedo-220711

Hrajte si se světlem i s barvami interiéru

Barva podlahy, koberce, stěn i světlost pokoje hrají další klíčovou roli při výběru správné tapety. Určení celkové světlosti či tmavosti místnosti ovlivňuje množství slunečního světla. Například pokoj zařízený tmavě je třeba vyzdobit světlou a projasňující tapetou s drobnými vzorky světlé barvy.

Prohlédněte si nabídku světlých tapet, které nabízíme na našem e-shopu.