Jak vybrat správnou tapetu?

Už jste se rozhodli, že toužíte po tapetě. Skvělé. Jak nesáhnout při výběru vedle a vybrat správnou? Pomůžeme vám zorientovat se a udělat první kroky ke stylovým stěnám.

Pomůžeme vám s výběrem tapet, zdarma!

S Katkou vám rádi poradíme s výběrem vhodných tapet do obývacího pokoje, celého bytu nebo rodinného domu. Ale třeba i do vaší prodejny, hotelu nebo zámku. Domluvte si s námi schůzku, moc rádi si na vás uděláme čas a pomůže s výběrem. 
Náš čas, který vám já nebo Katka budeme na prodejně osobně věnovat je zdarma.  
Napište Katce a domluvte si termín, který vám bude vyhovovat.

Kateřina Vokáčová

péče o zákazníky 
k.vokacova@metroflorenc.cz

Tym_tapety_metro_florenc

 
 Rezervujte si náš čas:
 
 
Tapetujeme si svůj vlastní příběh, už tři generace. Jak jsme se ocitli na Florenci a spoustu dalších zajímavostí o nás a o tapetách si můžete přečíst zde nebo poslechnout zde.
 
Jsou věci, které vás při prvním nákupu tapety nenapadnou. Neudělejte hned na začátku chybu a vyberte správnou tapetu, podle svého gusta.

Přijďte se k nám podívat

Z pohodlí domova se nakupují dobře tapety s jednoduchým vzorem. Pokud však chcete na zdi použít správně více druhů, nebo si pořídit něco speciálního, je lepší si na tapetu sáhnout, vidět ji v reálu na dobrém světle, případně k sobě přiložit různé tapety, pokud je chcete kombinovat. Barvy fotek i jejich zobrazení mohou na monitoru zkreslovat a vy se nemusíte přesně trefit.

U nás si pod perfektním osvětlením  vyberete z 10 000 vzorků. Navštivte naši kamennou prodejnu.

IMG_1505 IMG_1474 IMG_1378 IMG_1397

 

Každému pokoji sluší jiný druh tapety

Každá místnost má svá specifika: Do kuchyně, koupelny či technické místnosti se nejlépe hodí vinylové tapety odolné vůči vodě, vlhkosti a navíc jsou omyvatelné. Do jiných pokojů si můžete pořídit populární vliesové tapety, které lze snadno nalepit i sundat, nebo klasické levnější papírové tapety mající stále své kouzlo.

 

Tapety do dětského pokoje   Tapety do obýváku   Tapety do ložnice(1)  Tapety do dětského pokoje

Hledáte tapety do kuchyně, tapety do obývacího pokoje nebo tapety do ložnice? Stačí se podívat na náš e-shop.

Různé vzory tapet dělají s pokoji zázraky

Do malých pokojů jsou nejvhodnější  tapety ve světlých a jasných barvách, které dokážou místnost opticky zvětšit. K velkým pokojům se hodí i tapety s tmavším odstínem. Pro iluzi nižšího a širšího pokoje zvolte tapety se vzorem ve vodorovném směru. Oproti tomu vzory ve svislém směru dělají prostory vyšší.

13351-1_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-jungle-chic-377012  16864-2_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-attractive-358563  29557-1_vliesova-tapeta-na-zed-a-s--creation-new-walls-374292  20179-1_vliesova-tapeta-na-zed-bn-walls-doodleedo-220711

Hrajte si se světlem i s barvami interiéru

Barva podlahy, koberce, stěn i světlost pokoje hrají další klíčovou roli při výběru správné tapety. Určení celkové světlosti či tmavosti místnosti ovlivňuje množství slunečního světla. Například pokoj zařízený tmavě je třeba vyzdobit světlou a projasňující tapetou s drobnými vzorky světlé barvy.

Prohlédněte si nabídku světlých tapet, které nabízíme na našem e-shopu.