Ve světě tapet bezmála 50 let

Vaše domovy zkrášlujeme od roku 1975. Náš obchod s tapetami na Florenci je legendou. Fungoval už v dobách, kdy slovo „e-shop“ ještě neexistovalo. Za těch bezmála 50 let jsme ustáli spoustu změn, překonali řadu překážek a přečkali i velké záplavy v roce 2002. Díky tomu se dnes o krásu vašich domovů stará už 3. generace naší rodinné firmy. A pořád nás to baví!

IMG_1341

Doba se změnila, takže k prodejně přibyl i velký e-shop. Na něm si vyberete z více než 10 000 vzorů tapet. Pořád ale považujeme za důležité abyste si naše tapety mohli osahat, prohlédnout a některé z nich ihned odnést.

 

Jak na e-shopu, tak i v kamenném obchodě vám navíc přidáme něco, co žádný jiný obchod nedokáže – komplexní poradenství týkající se výběru tapet i následného tapetování. Za několik desítek let našeho působení na trhu, jsme zkrášlili tisíce stěn včetně těch u nás doma. Můžete se tedy spolehnout, že řešení, která vám doporučujeme, jsme si sami vyzkoušeli.

Tapetujeme si svůj vlastní příběh, už tři generace. Jak jsme se ocitli na Florenci a spoustu dalších zajímavostí o nás a o tapetách si můžete přečíst zde nebo poslechnout zde.

V rozhovoru se Shoptetem jsme poodhalili, jak se rozvíjíme v online světě a celou řadu dalších zajímavostí o nás a naší firmě. Rozhovor si můžete přečíst zde.


Náš tým

vokac

Ing. Matěj Vokáč

majitel
m.vokac@metroflorenc.cz

Matěj vede celý náš tým už léta. Kromě toho má na starosti bezproblémový chod firmy a veškeré plánování a zařizování. Ale vždycky si najde čas, aby vám mohl poradit a pomoct. Po náročném pracovní dni si rád dobíjí baterky v posilovně a je také vášnivým lyžařem. 

 

Katka-Vokacova-Tapety-Metro-Florenc_1

Kateřina Vokáčová

péče o zákazníky a správa e-shopu
k.vokacova@metroflorenc.cz

Díky Katce náš tým šlape jako hodinky. Stará se o celý e-shop a k tomu má na starosti ještě marketing. Miluje design, takže s výběrem tapet jste u ní na správné adrese. Ve volném čase ráda relaxuje u knížky nebo na zahrádce.

 

Náš prodejní tým

V našem obchodě se na vás těší zkušené prodejní poradkyně.
Napište na prodejnu: info@metroflorenc.cz

  • Jana Haufová
  • Jana Frančová

POMŮŽEME

  • vybrat vhodné tapety (od materiálu přes design)
  • propojit vás s šikovným designérem

Tapety do ložnice(1)  Tapety do obýváku  Tapety do dětského pokoje

PORADÍME

  • jak zvládnout tapetování vlastními silami
  • s kontaktem na osvědčené tapetáře

PEČUJEME

  • o vaši spokojenost s nákupem (na e-shopu i v obchodě)
  • o vaši pohodu při tapetování 

Lepidlo jako darek