Kariéra

Tapety Metro Florenc je největší kamenná prodejna tapet s nejširším sortimentem v České republice. Jsme česká rodinná firma a specialisté na tapety s více než čtyřicetiletou tradicí.

Zajímáte se o design interiérů? Chcete pracovat s nejmodernějšími designovými novinkami v oblasti dekorací stěn? Baví Vás úzký kontakt se zákazníky a možnost pomáhat jim zkrášlovat jejich domovy? Pak hledáme právě Vás!

Do stávajícího týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

PRODAVAČ/KA – PRODEJNÍ ASISTENT/KA
pro oblast tapet a samolepicích fólií

Co budete dělat - náplň práce:

• Prodej, obsluha a poskytování odborného poradenství zákazníkům.

• Výpočet potřebného množství tapet dle zadaných rozměrů interiéru.

• Stříhání samolepicích fólií.

Jaké jsou naše požadavky:

• SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru prodavač nebo v příbuzném oboru.

• Příjemné vystupování a vstřícný přístup k zákazníkům.

• Uživatelská znalost práce na PC.

Co nabízíme:

• Zázemí stabilní rodinné společnosti s tradicí.

• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy výborně dostupné MHD (u stanice Metra Florenc).

• Podrobné zaučení v oblasti tapet a tapetování.

• Plný úvazek plus dvakrát měsíčně sobota 9:00-13:00 nebo zkrácený úvazek 6,5 hodin denně plus dvakrát měsíčně sobota  9:00-13:00.

• Smlouvu na dobu určitou v délce jednoho roku s možností prodloužení.

• Nástup možný od 1.9.2021 nebo dle dohody.

Chcete-li se k nám připojit, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce k rukám Matěje Vokáče na e-mail: kariera@metroflorenc.cz.

Těšíme se na Vás!

Poskytnutím osobních údajů dáváte společnosti METRO FLORENC s.r.o. svůj výslovný souhlas k jejich správě, zpracování a evidenci ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely databáze uchazečů o zaměstnání, a to zejména v rozsahu údajů uvedených v motivačním dopise a v životopise. Údaje ve Vámi uvedeném rozsahu poskytujete dobrovolně na dobu neurčitou na základě vlastního rozhodnutí, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení