Kariéra

Prodejna tapet a fólií Tapety Metro Florenc je největší kamenná prodejna tapet s nejširším sortimentem v České republice. Jsme česká rodinná firma a specialisté na tapety s více než čtyřicetiletou tradicí.

Zajímáte se o design interiérů? Chcete pracovat s nejmodernějšími designovými novinkami v oblasti dekorací stěn? Baví Vás úzký kontakt se zákazníky a možnost pomáhat jim zkrášlovat jejich domovy? Pak hledáme právě Vás!

Do stávajícího týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

PRODAVAČ/PRODAVAČKA – PRODEJNÍ PORADCE
pro oblast tapet a samolepicích fólií

Co budete dělat - náplň práce:
• Prodej, obsluha a poskytování odborného poradenství zákazníkům.
• Výpočet potřebného množství tapet dle zadaných rozměrů interiéru.
• Stříhání samolepicích fólií.
• Vyřizování telefonických a emailových dotazů a objednávek zákazníků.
• Příjem a doplňování zboží.
• Zadávání dat o zboží a jeho prodeji do PC.

Jaké jsou naše požadavky:
• SŠ vzdělání nebo výuční list.
• Praxe na pozici prodavač/ka.
• Základní orientace v oblasti interiérového designu výhodou.
• Příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji.
• Dobré komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům.
• Spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost.
• Uživatelská znalost práce na PC.

Tomu pravému/Té pravé otevíráme dveře a nabízíme:
• Zázemí stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí a s významným postavením na trhu.
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy výborně dostupné MHD (Stanice Metra Florenc).
• Zajímavou a kreativní práci s lidmi s možností seberealizace.
• Přístup k moderním novinkám a aktuálním světovým designovým trendům v oblasti dekorace stěn.
• Podrobné zaučení v oblasti tapet a tapetování.
• Pracovní úvazek 6,5 hodiny denně (+ soboty 9:00-13:00 cca 2x měsíčně).
• Výhodné platové podmínky, stravenky, odměny.
• Smlouvu na dobu určitou v délce jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
• Nástup dle dohody.

Chcete-li se k nám připojit, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce k rukám panu Matěji Vokáčovi na e-mail: kariera@metroflorenc.cz. Pečlivě čteme každý životopis a odpovídáme všem, zda uspěli v prvním kole výběrového řízení a postupují dál k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Poskytnutím osobních údajů dáváte společnosti METRO FLORENC s.r.o. svůj výslovný souhlas k jejich správě, zpracování a evidenci ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely databáze uchazečů o zaměstnání, a to zejména v rozsahu údajů uvedených v motivačním dopise a v životopise. Údaje ve Vámi uvedeném rozsahu poskytujete dobrovolně na dobu neurčitou na základě vlastního rozhodnutí, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.

Přihlášení