Pomáháme zkrášlovat vaše domovy od roku 1975

V našem obchodě na Florenci prodáváme tapety od časů, kdy slovo e-shop ještě neexistovalo a tapety nešlo ze stěny skoro dostat. Ustáli jsme spoustu změn, překonali řadu překážek a přenesli jsme se i přes velkou povodeň v roce 2002.

I když se doba změnila a specializovaných prodejen s tapetami a dekoracemi je jako šafránu, stále se úspěšně držíme více než 40leté rodinné tradice. Provozujeme samozřejmě také internetový obchod, ale stále dbáme na to, abyste se mohli tapet dotknout, prohlédnout si jejich originální barvy a okamžitě si je odnést s sebou.

K tomu vám přidáme něco, co žádný jiný obchod nedokáže: Víme, že vybrat tapetu není jako koupit housku. Naším cílem vždy bylo, je a bude svěřovat vám know-how udržované z generace na generaci a pomáhat vám tvořivě vylepšit stěny a zútulnit váš celý domov.

Jako jediní v republice vás necháme dotknout se více než 11 000 vzorků tapet, z nichž několik stovek máme trvale skladem a můžete si je rovnou odnést domů.

Udělejme společně z nejpodtapetovanější země Evropy zase velmoc. Zahalte stěny do nového a zútulněte si váš domov.

Náš tým

Matěj Vokáč

Ing. Matěj Vokáč, majitel

Nazývejme Matějovu pozici jakkoliv, ale jedno je jisté – vede celý tým, zabezpečuje bezproblémový chod, plánuje, koordinuje, zařizuje... Má toho na svých bedrech poměrně dost, ale vždycky si najde čas, aby vám poradil a pomohl. Kromě toho nedá dopustit na jógu, lyžování a velice rád nechá rozeběhnout své prsty po klávesách klavíru. 

 

 

Kateřina VokáčováKateřina Vokáčová, marketing a správa e-shopu

Katka je velké ozubené kolečko, bez kterého by náš tým nemohl fungovat. Stará se o celý náš internetový obchod a k tomu má na starosti marketing. Miluje design, díky čemuž vám pomůže podívat se na výběr tapety komplexně. U čtení knížky, či u ladění své zahrádky nabere nejvíce sil.

 

 

 

  Renata BlažkováRenáta Blažková, prodejní poradkyně

 Renáta je pro práci prodejní poradkyně jako stvořená. Jsme hrozně rádi, že doplňuje náš tým, protože s interiérovým designem žije přes 10 let. Stejně jako každého člena týmu ji pohání nadšení, které pro vás umí proměnit v dobrou radu. Když ji nepotkáte v prodejně, je na cestách za kulturou, nebo odpočívá s knížkou v ruce.

 

 

Jana HaufováJana Haufová, prodejní poradkyně

Jana oplývá velkou praxí v oboru, a to zejména v technických otázkách souvisejících s výrobou a potiskem tapet. Své zkušenosti ráda předává zákazníkům i ostatním členům týmu. Kromě toho se ráda věnuje výtvarnému umění a taky vyrazí za sportem.

 

 

Hana SlívováHana Slívová, ekonomka

Každá kamenná prodejna i internetový obchod potřebují někoho, kdo se postará o účetnictví. I když se s Hanou nejspíš v obchodě nesetkáte, patří i jí lví podíl na dobrém fungování naší firmy. Umí si poradit s čísly, ale ani design ji není cizí – velmi ji baví výtvarná práce se sklem a ráda si přečte beletrii.

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info