Pomáháme zkrášlovat vaše domovy od roku 1975

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Vážení zákazníci,

poslední objednávky pro vyzvednutí v tomto roce přijímáme naposledy v sobotu 14. 12. 2019. Vyzvednutí objednávek bude možné do soboty 21. 12.. Prodejna bude z důvodů dovolené uzavřena od 23. 12. 2019 - 4. 1. 2020.

Objednávky vytvořené přes e-shop do 9. 12., s dopravou DPD, by měly být doručeny ještě do Vánoc. Objednávky po tomto termínu budou rozesílány až od 6. 1. 2020.

 

V našem obchodě ve stanici Metra Florenc prodáváme tapety od časů, kdy slovo e-shop ještě neexistovalo a tapety nešlo ze stěny skoro dostat. Ustáli jsme spoustu změn, překonali řadu překážek a přenesli jsme se i přes velkou vodu.

I když se doba změnila a specializovaných prodejen s tapetami a dekoracemi je jako šafránu, stále se držíme více než 40leté rodinné tradice. Provozujeme internetový obchod, ale stále dbáme na to, abyste se mohli tapet dotknout, nasát jejich vůni a okamžitě si je odnést s sebou.

K tomu vám přidáme něco, co žádný jiný obchod nedokáže: Víme, že vybrat tapetu není jako koupit housku. Naším cílem vždy bylo, je a bude svěřovat vám know-how udržované z generace na generaci a pomáhat vám tvořivě vylepšit stěny a zútulnit váš celý domov.

Jako jediní v republice vás necháme dotknout se více než 11 000 vzorků tapet, z nichž několik stovek máme trvale skladem a můžete si je rovnou odnést domů.

Naším dvorním dodavatelem je renomovaný světový výrobce tapet A.S. Création. Kompletní nabídku tapet A.S. Création najdete  na www.tapetenshop.de

Udělejme společně z nejpodtapetovanější země Evropy zase velmoc. Zahalte stěny do nového a zútulněte si váš domov.

Náš tým

Matěj Vokáč

Ing. Matěj Vokáč, majitel

Nazývejme Matějovu pozici jakkoliv, ale jedno je jisté – vede celý tým, zabezpečuje bezproblémový chod, plánuje, koordinuje, zařizuje... Má toho na svých bedrech poměrně dost, ale vždycky si najde čas, aby vám poradil a pomohl. Kromě toho nedá dopustit na jógu, lyžování a velice rád nechá rozeběhnout své prsty po klávesách klavíru. 

 

 

Kateřina VokáčováKateřina Vokáčová, marketing a správa e-shopu

Katka je velké ozubené kolečko, bez kterého by náš tým nemohl fungovat. Stará se o celý náš internetový obchod a k tomu má na starosti marketing. Miluje design, díky čemuž vám pomůže podívat se na výběr tapety komplexně. U čtení knížky, či u ladění své zahrádky nabere nejvíce sil.

 

 

Eva SkřivánkováEva Skřivánková, prodejní poradkyně

Potřebujete v naší prodejně poradit? Eva zná tapety jako své boty, baví ji interiérový design a všechno kolem toho. Vždyť její práce je taky jejím koníčkem, a to více než 10 let. Když přijde unavená z práce, tak si nejvíc odpočine při četbě hlavně životopisné literatury. Vždycky nás překvapí, co všechno zná.

 

 

 

  Renata BlažkováRenáta Blažková, prodejní poradkyně

 Renáta je pro práci prodejní poradkyně jako stvořená. Jsme hrozně rádi, že doplňuje náš tým, protože s interiérovým designem žije přes 10 let. Stejně jako každého člena týmu ji pohání nadšení, které pro vás umí proměnit v dobrou radu. Když ji nepotkáte v prodejně, je na cestách za kulturou, nebo odpočívá s knížkou v ruce.

 

 

Jana HaufováJana Haufová, prodejní poradkyně

Jana oplývá velkou praxí v oboru, a to zejména v technických otázkách souvisejících s výrobou a potiskem tapet. Své zkušenosti ráda předává zákazníkům i ostatním členům týmu. Kromě toho se ráda věnuje výtvarnému umění a taky vyrazí za sportem.

 

 

Hana SlívováHana Slívová, ekonomka

Každá kamenná prodejna i internetový obchod potřebují někoho, kdo se postará o účetnictví. I když se s Hanou nejspíš v obchodě nesetkáte, patří i jí lví podíl na dobrém fungování naší firmy. Umí si poradit s čísly, ale ani design ji není cizí – velmi ji baví výtvarná práce se sklem a ráda si přečte beletrii.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info