Pomáháme zkrášlovat vaše domovy od roku 1975

V našem obchodě ve stanici Metra Florenc prodáváme tapety od časů, kdy slovo e-shop ještě neexistovalo a tapety nešlo ze stěny skoro dostat. Ustáli jsme spoustu změn, překonali řadu překážek a přenesli jsme se i přes velkou vodu.

I když se doba změnila a specializovaných prodejen s tapetami a dekoracemi je jako šafránu, stále se držíme více než 40leté rodinné tradice. Provozujeme internetový obchod, ale stále dbáme na to, abyste se mohli tapet dotknout, nasát jejich vůni a okamžitě si je odnést s sebou.

K tomu vám přidáme něco, co žádný jiný obchod nedokáže: Víme, že vybrat tapetu není jako koupit housku. Naším cílem vždy bylo, je a bude svěřovat vám know-how udržované z generace na generaci a pomáhat vám tvořivě vylepšit stěny a zútulnit váš celý domov.

Jako jediní v republice vás necháme dotknout se více než 11 000 vzorků tapet, z nichž několik stovek máme trvale skladem a můžete si je rovnou odnést domů.

Naším dvorním dodavatelem je renomovaný světový výrobce tapet A.S. Création. Kompletní nabídku tapet A.S. Création najdete  na www.tapetenshop.de

Udělejme společně z nejpodtapetovanější země Evropy zase velmoc. Zahalte stěny do nového a zútulněte si váš domov.

Náš tým

Matěj Vokáč

Ing. Matěj Vokáč, majitel

Nazývejme Matějovu pozici jakkoliv, ale jedno je jisté – vede celý tým, zabezpečuje bezproblémový chod, plánuje, koordinuje, zařizuje... Má toho na svých bedrech poměrně dost, ale vždycky si najde čas, aby vám poradil a pomohl. Kromě toho nedá dopustit na jógu, lyžování a velice rád nechá rozeběhnout své prsty po klávesách klavíru. 

 

 

Kateřina VokáčováKateřina Vokáčová, marketing a správa e-shopu

Katka je velké ozubené kolečko, bez kterého by náš tým nemohl fungovat. Stará se o celý náš internetový obchod a k tomu má na starosti marketing. Miluje design, díky čemuž vám pomůže podívat se na výběr tapety komplexně. U čtení knížky, či u ladění své zahrádky nabere nejvíce sil.

 

 

Eva SkřivánkováEva Skřivánková, prodejní poradkyně

Potřebujete v naší prodejně poradit? Eva zná tapety jako své boty, baví ji interiérový design a všechno kolem toho. Vždyť její práce je taky jejím koníčkem, a to více než 10 let. Když přijde unavená z práce, tak si nejvíc odpočine při četbě hlavně životopisné literatury. Vždycky nás překvapí, co všechno zná.

 

 

Ilona KašparováIlona Kašparová, prodejní poradkyně

Každá z našich prodejních poradkyň se o vás perfektně postará. Stejně tak Ilona. Zná nazpaměť každou tapetu, kterou v obchodě máme, a dokáže vám bezvadně poradit. Baví ji totiž výtvarné umění a má skvělé cítění, jak vybrat ideální tapetu. Nejradši relaxuje u knížky s tematikou psychologii nebo gastronomie.

 

 

  Renata BlažkováRenáta Blažková, prodejní poradkyně

 

Renáta je pro práci prodejní poradkyně jako stvořená. Jsme hrozně rádi, že doplňuje náš tým, protože s interiérovým designem žije přes 10 let. Stejně jako každého člena týmu ji pohání nadšení, které pro vás umí proměnit v dobrou radu. Když ji nepotkáte v prodejně, je na cestách za kulturou, nebo odpočívá s knížkou v ruce.

 

Jana HaufováJana Haufová, prodejní poradkyně

Jana oplývá velkou praxí v oboru, a to zejména v technických otázkách souvisejících s výrobou a potiskem tapet. Své zkušenosti ráda předává zákazníkům i ostatním členům týmu. Kromě toho se ráda věnuje výtvarnému umění a taky vyrazí za sportem.

 

 

Hana SlívováHana Slívová, ekonomka

Každá kamenná prodejna i internetový obchod potřebují někoho, kdo se postará o účetnictví. I když se s Hanou nejspíš v obchodě nesetkáte, patří i jí lví podíl na dobrém fungování naší firmy. Umí si poradit s čísly, ale ani design ji není cizí – velmi ji baví výtvarná práce se sklem a ráda si přečte beletrii.

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení