Luxusní tapety pro Hotel Chateau St. Havel

Vrchol tapetového luxusu v hotelu Chateau St. Havel. Když přepych, tak do posledního detailu. V pražském zámeckém hotelu Chateau St. Havel jsme pomáhali místnosti vyladit jak jinak, než tapetami. Podívejte se, jak vypadá hotel, kde jsme si spolu s majiteli dali záležet na každé zdi.

Představte si zámecký hotel, kde se setkáte s honosností na každém rohu. Ať se usadíte v prostorné restauraci k výborné večeři, pohovíte si v klidném salónku, nebo se uložíte v posteli s baldachýnem, všude na vás dýchne krása snoubená s absolutním přepychem.

Není to jenom perfektním nábytkem, koberci a výzdobou. Lví podíl na celkové atmosféře mají i stěny. I kdybyste zvolili jakoukoliv výmalbu, nikdy byste nedocílili tak pěkného celkového obrazu místností.

Právě proto tolik milujeme tapetování – i když se na první pohled může zdát nemožné vybrat ideální vzory a barvy pro konkrétní prostory, máme možnost tak velkého výběru, že vždy dokážeme najít perfektní řešení.

Skvělá zpráva je, že luxusní tapety z produktové řady Hermitage najdete jak na našem e-shopu, tak v kamenné prodejně. Prohlédněte si, jakými krásnými vzory si můžete vyzdobit své prostory.

Podívejte se na fotky z Chateau St. Havel, ale skutečnou krásu pokojů objevíte při návštěvě. Hotel vám můžeme s čistým svědomím doporučit, protože perfektní služby a zámecké prostředí přímo v Praze stojí za to.