Luxusní tapety pro Hotel Chateau St. Havel

Když přepych, tak do posledního detailu. V pražském zámeckém hotelu Chateau St. Havel jsme pomáhali místnosti vyladit jak jinak, než tapetami. Podívejte se, jak vypadá hotel, kde jsme si spolu s majiteli dali záležet na každé zdi.

Představte si zámecký hotel, kde se setkáte s honosností na každém rohu. Ať se usadíte v prostorné restauraci k výborné večeři, pohovíte si v klidném salónku, nebo se uložíte v posteli s baldachýnem, všude na vás dýchne krása snoubená s absolutním přepychem.

Není to jenom perfektním nábytkem, koberci a výzdobou. Lví podíl na celkové atmosféře mají i stěny. I kdybyste zvolili jakoukoliv výmalbu, nikdy byste nedocílili tak pěkného celkového obrazu místností.

Právě proto tolik milujeme tapetování – i když se na první pohled může zdát nemožné vybrat ideální vzory a barvy pro konkrétní prostory, máme možnost tak velkého výběru, že vždy dokážeme najít perfektní řešení.

Skvělá zpráva je, že luxusní zámecké tapety najdete jak na našem e-shopu, tak v kamenné prodejně Tapety Metro Florenc. Prohlédněte si, jakými krásnými vzory si můžete vyzdobit své prostory.

Podívejte se na fotky z Chateau St. Havel, ale skutečnou krásu pokojů objevíte při návštěvě. Hotel vám můžeme s čistým svědomím doporučit, protože perfektní služby a zámecké prostředí přímo v Praze opravdu stojí za to.

Originální vzorky historických a zámeckých tapet Vám rádi předvedeme v naší kamenné prodejně a poradíme se vším, co se tapet a tapetování týče. Projděte si taky náš e-shop, kde najdete spousty tapet a tipů pro tapetování.

Pomůžeme vám s výběrem tapet! Napište si o termín, rádi si na vás uděláme čas.

Těšíme se na vaši návštěvu.