Obchod s dámskými kabelkami anglické značky LYDC London – Hlavní nádraží Praha

Dostali jsme unikátní příležitost podílet se na rekonstrukci a novém otevření obchodu s dámskými kabelkami módní anglické značky LYDC London v prostorách nákupní galerie na pražském Hlavním nádraží.

Butik známé značky na prestižním místě uprostřed nově zrekonstruované haly Hlavního nádraží byl pro nás zajímavou výzvou. A to nejen kvůli nutnosti provést tapetářské práce z provozních důvodů v nočních hodinách.

Majitel obchodu zvolil plně v duchu nejnovějších britských módních trendů tapetu s nenápadným vzorem inspirovaným přírodní jutou, která zdobí obvodové stěny obchodu. Sloup umístěný uvnitř obchodu je navíc akcentován světlejším odstínem stejného vzoru.

Opět se ukázalo, že méně je více a na první pohled nenápadná tapeta dodává celému prostoru osobitou náladu a šarm. Výsledek je – alespoň podle nás – velmi zdařilý.
Více o dámských módních kabelkách anglické značky LYDC London najdete na: www.fashionshop.cz

Originální vzorky moderních tapet i tapet s přírodní strukturou Vám rádi předvedeme v naší kamenné prodejně a poradíme se vším, co se tapet a tapetování týče. Projděte si taky náš e-shop, kde najdete spousty tapet a tipů pro tapetování.

Pomůžeme vám s výběrem tapet! Napište si o termín, rádi si na vás uděláme čas.

Těšíme se na vaši návštěvu.