Tapetou lze zkrášlit i předsíň nebo chodbu

Dnes společně nahlédneme do jedné předsíně, kde na první pohled není patrné, že by zde byla použita tapeta. Při pohledu zblízka lze však už rozeznat elegantní jemný vlnkový vzor v béžové barvě. Stěny chodby jsou chráněny, protože tapeta se dá otřít vlhkým hadříkem.

V této předsíni použitá krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA26090 dokazuje, že tapetou lze krásně zkrášlit i chodbu. Zemité tóny a jemné přírodní vzory tapety Brazil dodávají chodbě útulný ráz.

Originální vzorky moderních tapet Vám rádi předvedeme v naší kamenné prodejně a poradíme se vším, co se tapet a tapetování týče. Projděte si taky náš e-shop, kde najdete spousty tapet a tipů pro tapetování.

Pomůžeme vám s výběrem tapet! Napište si o termín, rádi si na vás uděláme čas.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609   Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609   Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609

 Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609   Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609   Krémová geometrická vliesová tapeta na zeď Decoprint Brazil BA2609