Fototapety na zeď s motivem moře a pláže

Milí zákazníci, ve čtvrtek 28. 10. bude z důvodů státního svátku prodejna uzavřena.

Dne 29. 10. bude prodejna otevřena od 10:00 - 19:00 a v sobotu od 9:00 - 13:00. Těšíme se na vás.

 

 

 

Kam se hodí?

Fototapeta moře | TapetyMetroFlorencUžívat si letní dovolenou přímo doma a to po celý rok? Fototapety na zeď moře a pláže jsou to pravé. Ať už vyberete ložnici nebo obývák, všude vytvoří dokonalou atmosféru a umožní skvělý relax po náročném pracovním dni.

Nejlépe vynikne fototapeta palmy a písečného ráje v:

- obývacím pokoji
- ložnici

NÁŠ TIP: Pokud vás tahle myšlenka palmového ráje u vás doma nadchla a chcete si s ní pohrát ještě víc, zkuste do interiéru umístit nějaké plážové prvky. Nemusíte zrovna shánět slunečník z bambusu, ale takové houpací sítě se dají dobře instalovat i do interiéru. Pokud si na tak výrazný prvek netroufáte, zkuste polštářky na gauč s plážovým motivem, na stůl dejte prostírání z lýka, do misky kamínky nasbírané na dovolené a do zásuvky zapojte osvěžovače s mořskou vůní a. Kreativitě se meze nekladou!

Jak vybrat ten správný motiv?

Při výběru místa a umístění tapety s motivem pláže hraje roli několik okolností:

- světlo v místnosti
- velikost místnosti
- rozmístění nábytku a dekorací
- celkovou barevnost interiéru

Druhy fototapet:

- papírové fototapety: přesvědčí vás jejich nízká cena, ale jde o méně odolný druh tapety. Přečtěte si vše o papírových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

- vliesové fototapety: revoluční lepení za sucha a snadné strhávání. Přečtěte si vše o vliesových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

Aplikaci zvládnete sami

Stačí trochu pečlivosti a šikovnosti a tapetu dokážete nalepit vy sami. Stačí na povrch stěny nanést lepidlo a šikovně (nejlépe s pomocníkem) nalepit tapetu rovně. Lepení papírových fototapet je o něco náročnější, s naším soupisem krokům pro bezvadné nalepení papírových fototapet to ale hravě zvládnete.

 

Fototapety v naší nabídce:

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info