Tapety s motivem zahrady, louky a květin

Milí zákazníci, ve čtvrtek 28. 10. bude z důvodů státního svátku prodejna uzavřena.

Dne 29. 10. bude prodejna otevřena od 10:00 - 19:00 a v sobotu od 9:00 - 13:00. Těšíme se na vás.

 

 

 

Kam se hodí?Fototapeta květy | TapetyMetroFlorenc

Tapety na zeď s motivem zahrady, květin a rozkvetné louky patří mezi nejoblíbenější především u žen. Ty je vybírají pro své pracovní místnosti a často je naleznete také v dámských salonech krásy. Každému interiéru dodají šarm, jemnost a citlivost. V takto dekorovaných interiérech budete svůj čas trávit rádi, místnost bude přímo vybízet k relaxaci.

Nejlépe motivy zahrady, květin či louky vyniknou v:

- ložnici
- obývacím pokoji
- kuchyni
- jídelní místnosti

NÁŠ TIP: Myslete na to, že čím barevnější květiny vyberete, tím střídmější by měla být samotná dekorace a nábytek v interiéru. Pokud zvolíte tapetu či fototapetu do ložnice, smiřte se s tím, že jiné, než jednobarevné povlečení se tady hodit nejspíš nebude. To samé platí o jídelním ubrusu v kuchyni, nebo vzoru na závěsech obývacího pokoje.

Jak vybrat ten správný motiv?

Při výběru místa a umístění tapety s motivem růží, levandule, tulipánů či celé zahrady hraje roli hned několik okolností:

- světlo v místnosti
- velikost místnosti
- barevnost interiéru
- rozmístění nábytku a dekorací

Druhy tapet:

vliesové tapety: zvolíte je určitě kvůli jejich vysoké odolnosti a jednoduché omyvatelnosti. A až se vám okoukají, jednoduše je odstraníte
vinylové tapety: díky vysoké odolnosti proti vlhku jsou jasnou volbou v kuchyni i koupelně či jiné náročnější plochy
papírové tapety: co se týče odolnosti, nevyrovná se vliesovým a vinylovým, potěší vás ale jejich příznivá cena

Druhy fototapet:

- papírové fototapety: přesvědčí vás jejich nízká cena, ale jde o méně odolný druh tapety. Přečtěte si vše o papírových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

- vliesové fototapety: revoluční lepení za sucha a snadné strhávání. Přečtěte si vše o vliesových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

Aplikaci zvládnete sami

Stačí trochu pečlivosti a šikovnosti a tapetu dokážete nalepit vy sami. Stačí na povrch stěny nanést lepidlo a šikovně (nejlépe s pomocníkem) nalepit tapetu rovně. Lepení papírových fototapet je o něco náročnější, s naším soupisem krokům pro bezvadné nalepení papírových fototapet to ale hravě zvládnete.

 

Tapety a fototapety v naší nabídce:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info