Vinylové tapety na zeď

Tapety s nejodolnějším povrchem. Vinylové tapety na zeď jsou velmi oblíbené díky vysoké odolnosti povrchu a snadné údržbě: jsou plně omyvatelné, otěruvzdorné, odolné proti mechanickému poškození (poškrábání) a částečně tepelně izolují. Vinylové tapety jsou vzhledem k jejich vysoké omyvatelnosti vhodné i do koupelen nebo kuchyní.

 

MATERIÁL: Vinylové tapety na zeď se vyrábějí nanesením vrstvy vinylu na papírový podklad. Kvalitu tapet určuje tloušťka vinylové vrstvy: čím silnější, tím je tapeta kvalitnější.

 

VÝHODY: Vysoká odolnost proti vlhkosti, otěru i poškrábání. Dobré tepelně izolační vlastnosti. Snadná údržba: plná omyvatelnost, některé druhy dovolují i mechanické čištění. Ideální pro zakrytí prasklin a lehkých nerovností.

 

NEVÝHODY: Náročnější postup při tapetování i odstraňování.

 

VHODNÉ POVRCHY: Zeď, sádrokarton, betonové panely, dřevotřískové desky, umakart.

 

POUŽITÍ: Vinylové tapety lze použít do všech místností. Vzhledem k jejich vysoké odolnosti a omyvatelnosti jsou ideální do dětských pokojů. V kuchyních se používají jako alternativa obkladu za pracovní deskou kuchyňské linky, v koupelnách mohou nahradit i keramický obklad stěn (s výjimkou obkladů přímo u van a ve sprchových koutech).

 

CENA: Od 250 Kč za roli

 

BALENÍ: Vinylové tapety se nejčastěji prodávají v rolích o šíři 0,53 m a délce 10,05 m.

 

Vinylová tapeta na stěnu New Orleans - 305092 Vinylová tapeta na stěnu Faro 4 - 962393 Vinylová tapeta na stěnu Atlanta - 943793 Vinylová tapeta na stěnu New Orleans - 303191
Vinylová tapeta na stěnu San Francisco - 300953 Vinylová tapeta na stěnu Chicago - 306227 Vinylová tapeta na stěnu Faro 4 - 300152 Vinylová tapeta na stěnu Faro 4 - 962471

     

Chci vidět více vinylových tapet »

 

Rady pro nákup
Při koupi vinylové tapety se zaměřte především na možnost její údržby (stupeň omyvatelnosti a odolnosti proti drhnutí).

 

Rady pro tapetování
Jak lepit vinylové tapety » | Odstraňování vinylových tapet »

 

Další druhy tapet

Papírové tapety » | Vliesové tapety » | Přetíratelné tapety » | Fototapety » | Samolepicí fólie » | Samolepicí dekorace »


 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení