Tapety pro luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4

Podívejte se, jak se dělají tapety pro luxusní kosmetické studio. Rádi bychom Vám ukázali opravdovou lahůdku, na níž jsme se měli možnost podílet. Jedná se dodávku tapet a tapetářských prací pro kompletní prostory nového luxusního kosmetického studia J.Santini na Praze 4.

Tapety pro luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4

Rádi pomáháme dělat s interiéry divy, a když se nám ozvala paní Jana Peřinová, majitelka kosmetického studia J. Santini, neváhali jsme ani vteřinu. Vždyť takovou tapetářskou lahůdku si přeci nemůžeme nechat ujít!

Jsme rádi, že se najdou lidé, kteří vědí, jak moc hraje design interiéru významnou roli. Vymalovat si stěnu jednobarevně, to není úplně ono, nemyslíte? Krásná vliesová tapeta s nápaditým vzorem dokáže úplně změnit tvář místnosti.

A protože je J. Santini luxusní kosmetické studio, vybrali jsme spolu s paní Janou luxusní tapety italské značky Parato. Konkrétně kolekci Opera, Victoria a Theodora.

Všimněte si, jak tvoří tapety spolu s dalšími detaily interiéru krásný celek, který lahodí oku i duši.

Po realizaci nás potěšila poděkování paní majitelky Jany, kterého si velmi vážíme:

"Děkuji týmu Tapety Metro Florenc a jejímu majiteli, Ing. Matěji Vokáčovi, který se zasloužil o krásný design našeho studia společně s firmou Jana Bedrny, který se postaral o dokonalé umístění a veškeré tapetářské práce.

Váš profesionální přístup a snaha vyjít nám maximálně vstříc byla obrovskou podporou při zrodu našeho kosmetického studia J. Santini. Veliké poděkování a vřelé doporučení vaší skvělé práce všem, kterým se u nás líbí! Děkujeme!!!

Zajděte si do kosmetického studia J. Santini a zabijete dvě mouchy jednou ranou: Zkrášlíte své tělo a zjistíte, jak naše tapetářské umění vypadá v praxi.

Originální vzorky kolekcí Parato vám pak rádi předvedeme v naší kamenné prodejně a poradíme se vším, co se tapet a tapetování týče. Projděte si taky náš e-shop, kde najdete spousty tapet a tipů pro tapetování.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4 Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4 
Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4  Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4 
Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4   Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4 
Luxusní kosmetické studio J.Santini na Praze 4  
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info