Rekonstrukce překrásného zámku ve Východních Čechách

Máme tu čest podílet se na kompletní rekonstrukci nádherného čtyřkřídlého barokního zámku na pomezí Středních a Východních Čech. Zámek je umístěn v rozlehlém parku. Jeho majitelé provádějí citlivou rekonstrukci a úspěšně usilují o vrácení barokního nádechu zámeckým interiérům.

Naše společnost dodává v rámci této rekonstrukce kvalitní vliesové tapety s historizujícími vzory například značek Cristiana Masi, Eijffinger nebo Design ID. Dále dodáváme tapetářské práce.

Vzhledem k charakteru objektu (výška stropů, podklad stěn, členitost interiérů apod.) se jedná o ve všech směrech náročnou práci, která nás ale velmi baví. Výsledek totiž jednoznačně stojí za to.

Plánujete-li rekonstrukci historického interiéru (nemusí to být zrovna celý zámek :-), jistě se neobejdete bez využití tapet a tapetování.

Originální vzorky historických a zámeckých tapet Vám rádi předvedeme v naší kamenné prodejně a poradíme se vším, co se tapet a tapetování týče. Projděte si taky náš e-shop, kde najdete spousty tapet a tipů pro tapetování.

Pomůžeme vám s výběrem tapet! Napište si o termín, rádi si na vás uděláme čas.

Těšíme se na vaši návštěvu.