Samolepicí fólie d-c-fix puntíky mint 45 cm x 2 m 3460648

Značka: d-c-fix
Samolepicí fólie d-c-fix krátká role je už od výrobce ustřižená a zabalená na přesný rozměr. Prodává se jako kusové zboží. Výborně se hodí k dekoraci a renovaci veškerých hladkých a nesavých ploch. Nehodí se k lepení na zeď.
Dostupnost Do 6 dnů u vás doma
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Kód: 3460648
169 Kč / ks 140 Kč bez DPH
Samolepicí fólie d-c-fix puntíky mint 45 cm x 2 m 3460648
Značka: d-c-fix

Jednoduše, rychle, levně a čistě!

Vytvořte si svůj svět přesně tak, jak chcete vy! Snadná a čistá práce, každý zvládne sám!

Pracovní postup:

1. Naměřit a ustřihnout
Pomocí tužky a pravítka si můžete na spodní papír předkreslit libovolný Vámi zvolený tvar. Práci Vám usnadní rastrování, s jehož pomocí fólii snadno přistřihnete na požadovanou velikost.

2. Nalepit a uhladit
Nejdříve odlepte pouze asi 10 cm spodního papíru, přiložte fólii na hrany a přilepte. Poté pomalu stahujte zbytek spodního papíru a uhlazujte fólii plastovou stěrkou nebo čistým hadříkem směrem od středu ke stranám tak, aby nevznikaly bubliny. Případné bubliny stačí jen opatrně propíchnout špendlíkem. Po propíchnutí fólie vytlačte zbylý vzduch stěrkou a uhlaďte.

3. Nalepili jste fólii křivě?
Fólii můžete opatrně stáhnout a nalepit znovu - lepivost se naplno rozvine teprve po několika hodinách. Lepení si můžete usnadnit tzv. mokrým procesem, kdy plochy před lepením lehce postříkáte vodou se saponátem z rozprašovače. Fólie se Vám bude snadněji usazovat.

A co hrany?
Při přelepování hran doporučujeme nahřát fólii vysoušečem vlasů (nejnižší stupeň). Nahřátou fólií lze snadno oblepovat rohy a hrany. Jen je třeba dbát na to, abyste nepřetahovali příliš silně a nevznikly tak nežádoucí trhliny.

Jak správně nalepit samolepicí fólie/tapety si můžete přečíst i zde.

Kategorie: Samolepicí tapety a fólie
Vzory: Ozdobné vzory
Typ tapety: Samolepicí fólie
Délka: 2 m
Dostupnost: Do 6 dnů u vás doma
Rozměr: 45 cm x 2 m
Šířka: 45 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: