Oblíbené motivy tapet

Stále si nejste jistí, který motiv se do vašeho interiéru bude hodit nejlépe? Hodilo by se vám pár užitečných rad, jak při výběru nových tapet či fototapet postupovat? Postupně pro vás budeme připravovat články věnující se motivům, které se u našich zákazníků těší velké oblibě.

Ať už se bude jednat dlouhodobě vyhledávaná témata, ke kterým se lidé rádi vrací, jako jsou například přírodní či klasické motivy nebo témata, které se stávají trendem posledních let jako je např. skandinávský styl či designové tapety. Věříme, že pro vás naše články budou inspirací a pomůžou vám při rozhodování.

 

Tapety s motivem lesa, stromu a džungle

 Tapety s motivem lesa, stromu a džungle

Mezi nejoblíbenější motivy na tapetách i fototapetách dlouhodobě patří přírodní tématika, tedy i motivy lesa či džungle. Jedním z důvodů jistě bude, že takto dekorované stěny působí velmi zklidňujícím dojmem. Přečtěte si, čím se ideálně při výběru těchto tapet či fototapet řídit.

Fototapety na zeď s motivem moře a pláže

 Fototapety na zeď s motivem moře a pláže

Už se nemůžete dočkat, až se budete opět slunit na písečné pláži a poslouchat šumění moře? Zpříjemněte si čekání na dovolenou fototapetami, které vás na ní budou ladit po celý rok. V článku poradíme, kam se tapety s těmito motivy nejlépe hodí a jak s nimi sladit váš interiér.

Tapety a fototapety - hory a louky

 Tapety a fototapety - hory a louky

Ať už je jakékoli roční období, pobyt na horách vždy bývá dokonalým balzámem na duši. Pohled na zasněžené vrcholky hor či zelené horské louky dokáže pozitivně působit i na stěně vašeho interiéru. Kam ideálně tapetu či fototapetu s krásnými panoramaty umístit se dočtete v našem článku.

Tapety s motivem zahrady, louky a květin

 Tapety s motivem zahrady, louky a květin

Pro všechny romantiky a milovnice květin jsme připravili článek o tapetách, díky kterým zútulníte jakýkoli prostor. Inklinujete spíše k decentním barvám nebo byste raději rozjasnili prostor pestrobarevnými květy? Inspirujte se u nás!

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info