Oblíbené motivy tapet

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Vážení zákazníci,

poslední objednávky pro vyzvednutí v tomto roce přijímáme naposledy v sobotu 14. 12. 2019. Vyzvednutí objednávek bude možné do soboty 21. 12.. Prodejna bude z důvodů dovolené uzavřena od 23. 12. 2019 - 4. 1. 2020.

Objednávky vytvořené přes e-shop do 9. 12., s dopravou DPD, by měly být doručeny ještě do Vánoc. Objednávky po tomto termínu budou rozesílány až od 6. 1. 2020.

 

Stále si nejste jistí, který motiv se do vašeho interiéru bude hodit nejlépe? Hodilo by se vám pár užitečných rad, jak při výběru nových tapet či fototapet postupovat? Postupně pro vás budeme připravovat články věnující se motivům, které se u našich zákazníků těší velké oblibě.

Ať už se bude jednat dlouhodobě vyhledávaná témata, ke kterým se lidé rádi vrací, jako jsou například přírodní či klasické motivy nebo témata, které se stávají trendem posledních let jako je např. skandinávský styl či designové tapety. Věříme, že pro vás naše články budou inspirací a pomůžou vám při rozhodování.

 

Tapety s motivem lesa, stromu a džungle

<a href="/vse-o-tapetach/oblibene-motivy/tapety-s-motivem-lesa-stromu-a-dzungle">Tapety s motivem lesa, stromu a džungle</a>

Mezi nejoblíbenější motivy na tapetách i fototapetách dlouhodobě patří přírodní tématika, tedy i motivy lesa či džungle. Jedním z důvodů jistě bude, že takto dekorované stěny působí velmi zklidňujícím dojmem. Přečtěte si, čím se ideálně při výběru těchto tapet či fototapet řídit.

Fototapety na zeď s motivem moře a pláže

<a href="/vse-o-tapetach/oblibene-motivy/fototapety-na-zed-more-a-plaze">Fototapety na zeď s motivem moře a pláže</a>

Už se nemůžete dočkat, až se budete opět slunit na písečné pláži a poslouchat šumění moře? Zpříjemněte si čekání na dovolenou fototapetami, které vás na ní budou ladit po celý rok. V článku poradíme, kam se tapety s těmito motivy nejlépe hodí a jak s nimi sladit váš interiér.

Tapety a fototapety - hory a louky

<a href="/vse-o-tapetach/oblibene-motivy/tapety-hory-a-louky">Tapety a fototapety - hory a louky</a>

Ať už je jakékoli roční období, pobyt na horách vždy bývá dokonalým balzámem na duši. Pohled na zasněžené vrcholky hor či zelené horské louky dokáže pozitivně působit i na stěně vašeho interiéru. Kam ideálně tapetu či fototapetu s krásnými panoramaty umístit se dočtete v našem článku.

Tapety s motivem zahrady, louky a květin

<a href="/vse-o-tapetach/oblibene-motivy/tapety-s-motivem-zahrady-louky-a-kvetin">Tapety s motivem zahrady, louky a květin</a>

Pro všechny romantiky a milovnice květin jsme připravili článek o tapetách, díky kterým zútulníte jakýkoli prostor. Inklinujete spíše k decentním barvám nebo byste raději rozjasnili prostor pestrobarevnými květy? Inspirujte se u nás!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info