Tapety a fototapety - hory a louky

Kam se hodí? 

Fototapeta hory | TapetyMetroFlorencBude záležet jen na vás, zda si vyberete zasněžené vrcholky kopců, nebo pro vás bude vhodnější fototapeta louky. V místnosti, kam nalepíte tuto tapetu, budete trávit čas rádi a rádi se sem budete vracet. Zvolený motiv dokonale uklidní pracující mysl a přinese příjemné vzpomínky a atmosféru z pobytu v přírodě.

Nejlépe vyniknou horské motivy ve:

- velkých halách
- obývacím pokoji
- rozlehlých chodbách

NÁŠ TIP: Pokud si nevyberete mezi klasickými fotkami pohoří, můžete zvolit některé z ilustrovaných motivů panoramat, které jsou čistší v detailech a je tedy o něco jednodušší zakomponovat je do konkrétního stylu daného interiéru. Celkový design konkrétní místnosti jemně doplní ale nebudou do něj výrazně zasahovat.

Jak vybrat ten správný motiv?

Při výběru místa a umístění tapety s motivem pohoří či rozkvetlých horských luk hraje roli několik okolností:

- světlo v místnosti
- velikost místnosti
- barevnost interiéru
- rozmístění nábytku a dekorací

Druhy tapet:

vliesové tapety: zvolíte je určitě kvůli jejich vysoké odolnosti a jednoduché omyvatelnosti. A až se vám okoukají, jednoduše je odstraníte
vinylové tapety: díky vysoké odolnosti proti vlhku jsou jasnou volbou v kuchyni i koupelně či jiné náročnější plochy
papírové tapety: co se týče odolnosti, nevyrovná se vliesovým a vinylovým, potěší vás ale jejich příznivá cena

Druhy fototapet:

- papírové fototapety: přesvědčí vás jejich nízká cena, ale jde o méně odolný druh tapety. Přečtěte si vše o papírových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

- vliesové fototapety: revoluční lepení za sucha a snadné strhávání. Přečtěte si vše o vliesových tapetách, včetně jejich dalších výhod a nevýhod.

Aplikaci zvládnete sami

Stačí trochu pečlivosti a šikovnosti a tapetu dokážete nalepit vy sami. Stačí na povrch stěny nanést lepidlo a šikovně (nejlépe s pomocníkem) nalepit tapetu rovně. Lepení papírových fototapet je o něco náročnější, s naším soupisem krokům pro bezvadné nalepení papírových fototapet to ale hravě zvládnete.

 

Tapety a fototapety v naší nabídce:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info