Tapety místo barvy? Zkuste to

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, POSLEDNÍ OBJEDNÁVKA TAPET Z ESHOPU PRO DORUČENÍ DO VÁNOC JE 8. 12. 2021.

POSLEDNÍ OBJEDNÁVKA TAPET Z ESHOPU PRO OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ JE 12. 12. 2021.

Tapetování je opět v módě. Tapety dlouho vydrží, na slunci neblednou a hlavně se vždy přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Nemějte strach – doba tapet, které nešly za žádnou cenu strhnout, je dávno pryč.

Každý z nás by si rád své hnízdo vyzdobil jedinečně. Tak, aby si vytvořil krásné, pohodové místo k žití a šel s dobou. Tapety, fototapety i samolepicí dekorace udělají s místnostmi  nebo i s jedinou zdí zázraky.

Proč vyměnit malířskou štětku za tapetu na zeď? 

Tapety jsou více než jenom ozdoba

Tapetování je trendy. Jako dekorativní prvek dotvářejí tapety styl a náladu interiéru. Působí esteticky a krásně, dokážou člověka pozitivně naladit. Co když vás přestanou bavit? Snadno je sundáte a vyměníte za jiné.

 

Nekonečno designů, barev a variací

Představte si, že vám v kamenné prodejně ukážeme více než 11 000 druhů tapet, fototapet a samolepicích dekorací. To je nespočet variací, se kterými proměníte jakýkoliv prostor v mimořádné místo.

 

Praktičnost ocení nejen hospodyňky

Přebílit zeď je velice snadné, ale tím všechny výhody malování končí. Tapety vás kromě své stylovosti překvapí praktickými výhodami: Jsou odolné proti otěru, omyvatelné, tvarově a barevně stálé, neblednou a dlouho vydrží.

 

Tapety na zdi schovají, co barva nedokáže

Chcete se zbavit trhlinek a vad na zdi? Tapety skryjí menší vady zdí a dokážou vyrovnat nerovnosti. Přitom tapety díky své prodyšnosti dovolí stěny dýchat a zabraňují tak tvorbě plísní.

 

Přizpůsobí se jakémukoliv povrchu

Zeď, sádrokarton, beton, umakart, dřevo… Klasické papírové a především vliesové tapety jsou flexibilní a nalepíte je i tam, kde jiná technologie nemá šanci. Samolepicí tapety pak snadno použijete také na kov, plast i sklo.

 

Tapety snadno vyměníte za jiné

Omrzela vás tapeta v kuchyni s přírodním vzorem? Chcete následovat nejnovější trendy? Není nic jednoduššího, než tapetu strhnout a nahradit ji jinou. Jde to velmi a snadno. Ne jako před 30 lety, kdy se tapety dělaly „na pořád“.

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info