Tapety místo barvy? Zkuste to

MIMOŘÁDNÁ OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY

OBJEDNÁVKY VYTVOŘENÉ MEZI SVÁTKY BUDEME ODESÍLAT V DRUHÉ POLOVINĚ LEDNA.

OD 4. 1. 2021 BUDE PRODEJNA Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY UZAVŘENA.

NÁŠ ESHOP JE VÁM STÁLE K DISPOZICI.

VÝDEJ OBJEDNÁVEK BUDE MOŽNÝ NA PRODEJNĚ OD 4. 1. PO - PÁ 10 - 14hod.

 

 

Tapetování je opět v módě. Tapety dlouho vydrží, na slunci neblednou a hlavně se vždy přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Nemějte strach – doba tapet, které nešly za žádnou cenu strhnout, je dávno pryč.

Každý z nás by si rád své hnízdo vyzdobil jedinečně. Tak, aby si vytvořil krásné, pohodové místo k žití a šel s dobou. Tapety, fototapety i samolepicí dekorace udělají s místnostmi  nebo i s jedinou zdí zázraky.

Proč vyměnit malířskou štětku za tapetu na zeď? 

Tapety jsou více než jenom ozdoba

Tapetování je trendy. Jako dekorativní prvek dotvářejí tapety styl a náladu interiéru. Působí esteticky a krásně, dokážou člověka pozitivně naladit. Co když vás přestanou bavit? Snadno je sundáte a vyměníte za jiné.

 

Nekonečno designů, barev a variací

Představte si, že vám v kamenné prodejně ukážeme více než 11 000 druhů tapet, fototapet a samolepicích dekorací. To je nespočet variací, se kterými proměníte jakýkoliv prostor v mimořádné místo.

 

Praktičnost ocení nejen hospodyňky

Přebílit zeď je velice snadné, ale tím všechny výhody malování končí. Tapety vás kromě své stylovosti překvapí praktickými výhodami: Jsou odolné proti otěru, omyvatelné, tvarově a barevně stálé, neblednou a dlouho vydrží.

 

Tapety na zdi schovají, co barva nedokáže

Chcete se zbavit trhlinek a vad na zdi? Tapety skryjí menší vady zdí a dokážou vyrovnat nerovnosti. Přitom tapety díky své prodyšnosti dovolí stěny dýchat a zabraňují tak tvorbě plísní.

 

Přizpůsobí se jakémukoliv povrchu

Zeď, sádrokarton, beton, umakart, dřevo… Klasické papírové a především vliesové tapety jsou flexibilní a nalepíte je i tam, kde jiná technologie nemá šanci. Samolepicí tapety pak snadno použijete také na kov, plast i sklo.

 

Tapety snadno vyměníte za jiné

Omrzela vás tapeta v kuchyni s přírodním vzorem? Chcete následovat nejnovější trendy? Není nic jednoduššího, než tapetu strhnout a nahradit ji jinou. Jde to velmi a snadno. Ne jako před 30 lety, kdy se tapety dělaly „na pořád“.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info