Tapety Move Your Wall zkrášlily luxusní apartmány pro návštěvníky Prahy

I pár metrů tapety změní pokoje apartmánů k nepoznání. Chcete, aby se u vás vaši hosti cítili lépe než doma a rádi se k vám vraceli? Dopřejte jim bezvadné prostředí. Stejně jako to udělali majitelé pražských luxusních apartmánů – pomohli jsme jim vyzdobit pokoje designovými tapetami „Move your wall“. Co na ně říkáte?

Milujeme výzvy. Každá nová zakázka je pro nás něčím novým – vždy spolu se zákazníkem tvoříme interiér, který i díky našemu zásahu získává punc originality. I když si stejnou tapetu koupí třeba 20 zákazníků, stejně ji každý použije po svém a vznikne něco speciálního.

Jeden citát praví: „Charakter celku, člověka i díla vytváří detaily.“ Perfektně vystihuje, co jsme ve spolupráci s majitelem se zdmi jednotlivých místností vytvořili. V pokojích jsme sice netapetovali všechny zdi, ale výsledek vypadá parádně.

Pro pokoje laděné do tyrkysové a bílé barvy jsme vybrali vliesové tapety „Move Your Wall“, které se svým jednoduchým, ale za to efektním vzorem vyzdobily vždycky jednu či dvě stěny. Docílili jsme tak lehce a uvolněně vypadajícímu interiéru, který si hosté moderních apartmánů oblíbili.

Vznikla tak specifická atmosféra, která na každého dýchne pohodou vybízející k nerušené relaxaci.

 

Líbí se vám interiéry apartmánů? Sháníte podobnou vliesovou tapetu? V našem e-shopu i v kamenné prodejně Tapety Metro Florenc naleznete mnoho vzorů i barev.

Račte vstoupit a vybírat, co vaše zdi ráčí.

 
 
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info