Lepení samolepicích dekorací na zeď

Samolepící dekorace lze nalepit na jakýkoliv hladký povrch: nejen na zeď, ale i na nábytek, dveře, kuchyňské linky, ledničky, okna a zrcadla, obklady v koupelně, vypínače, hrnky, květináče apod. Samolepicí dekorace na zeď jsou plně omyvatelné a lze je snadno čistit. Samolepící dekorace na zeď jsou dostupné v nejrůznějších velikostech a v široké nabídce motivů – designové, typografické, obrázkové, imitující přírodní materiály, květinové, zvířecí nebo s dětskými motivy.

 

Více o samolepicích dekoracích na zeď »

 

Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace na zeď Home Decor
Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace na zeď Home Decor Samolepicí dekorace Home Decor Creative

 

Chci vidět více samolepicích dekorací na zeď »

 

Pomůcky pro lepení samolepicích dekorací na zeď
Obyčejná tužka, měkký hadr, svinovací metr, nůžky.

 

Příprava podkladu pro lepení samolepicích dekorací na zeď
Samolepicí dekorace na zeď lze lepit na všechny hladké, suché, čisté, odmaštěné a nezaprášené plochy. Samolepicí dekorace lze aplikovat na zeď, lakované dřevo, laminát, umakart, plech, sklo, zrcadla, plast apod.

 

Rada pro začátečníky při lepení samolepicích dekorací na zeď
Ačkoli je většina samolepících dekorací uzpůsobena pro opakované přelepování, rozmyslete si dopředu výslednou podobu dekorace. Pozornost věnujte i umístění dekorace na stěně s ohledem na současné i možné budoucí rozmístění nábytku.

 

Lepení samolepicích dekorací na zeď
Lepení samolepicích dekorací na zeď zvládne každý. Balení obsahuje archy s jednotlivými samolepkami či dekoracemi, které lze velmi jednoduše a rychle nalepit.

1. Před lepením na stěnu si omyjte ruce: nečistota, pot či mastnota mohou zašpinit malbu
2. Vytvořte si na papír náčrtek s rozmístěním jednotlivých samolepek
3. Poté si udělejte obyčejnou tužkou na stěnu orientační značky, které usnadní umístění samolepek (značky lze poté zakrýt samolepicí dekorací nebo vygumovat měkkou gumou).
4. Opatrně odstraňte samolepicí dekoraci z podkladového papíru
5. Přibližte samolepicí dekoraci k požadovanému místu, kouskem ji přichyťte k podkladu a postupným hlazením rukou nebo jemným hadříku přilepte (pěnové 3D dekorace pouze přiložte celou plochou na požadované místo a přitlačte).
6. Po přilepení celou dekoraci ještě jednou důkladně vyhlaďte.
7. Jestliže samolepicí dekoraci při lepení pokřivíte, opatrně a bez zbytečného napínání ji stáhněte a znovu přilepte. Většina samolepicích dekorací na zeď využívá speciální lepidlo, které umožňuje opakované přelepování.
8. Samolepicí dekorace jsou plně omyvatelné a případné nečistoty lze odstranit vlhkým hadrem

 

Video návod pro lepení samolepicích dekorací

http://www.youtube.com/watch?v=lKtTxgUUCtU

 

Odstraňování samolepicích dekorací na zeď
Samolepicí dekorace na zeď lze opatrným tahem beze zbytku stáhnout. Samolepicí dekorace na zeď využívají speciální lepidlo, které nezanechává na podkladu stopy a u většiny samolepicích dekorací je možné opakované přemísťování. Pokud chcete odlepenou samolepicí dekoraci na zeď uchovat pro pozdější nalepení, přilepte ji na původní nosný papír. Jestliže ho již nemáte, použijte jakýkoli materiál s hladkým povrchem nebo pevnou igelitovou fólii.
 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení