Tapetáři, na které se můžete spolehnout

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Poslední termíny objednávek a vyzvedávání tapet v tomto roce.

Vážení zákazníci,

poslední objednávky pro vyzvednutí v tomto roce přijímáme naposledy v sobotu 14. 12. 2019. Vyzvednutí objednávek bude možné do soboty 21. 12.. Prodejna bude z důvodů dovolené uzavřena od 23. 12. 2019 - 4. 1. 2020.

Objednávky vytvořené přes e-shop do 9. 12., s dopravou DPD, by měly být doručeny ještě do Vánoc. Objednávky po tomto termínu budou rozesílány až od 6. 1. 2020.

 

Někdy je lepší přenechat práci skutečným odborníkům. Ušetříte spoustu času, nervů i roztrhaných tapet. Tapetování vašich interiérů svěříme do rukou tapetářů, s nimiž jsme vylepšili již stovky domovů.

Dlouhodobě úzce spolupracujeme s kvalitními profesionálními tapetáři a tapetářskými firmami, které máme důkladně prověřené a můžeme vám je s klidným svědomím doporučit:

Váš malíř s.r.o.

Provádí všechny tapetářské práce včetně přípravy podkladu. Pracuje výhradně s technologiemi a materiály, které odpovídají moderním trendům. Garantuje maximální možnou kvalitu práce, čistotu a opatrnost při práci.

Realizuje tapetářské práce velkého rozsahu (např. hotely, restaurace, interiéry domů) v celé ČR, v Německu a na Slovensku.

Vendula Rezková -Tapetování Vendy

Firma zabývající se tapetováním a malováním interiéru. Není pro ně problém ani renovace oken nebo dveří. A v neposlední řadě se věnují i podlahářským pracím ( koberce, lina, vinylové podlahy, dřevěné podlahy apod).

        Kontakt: 775 603 787, tapetovani-vendy@seznam.cz

      

Tomáš Říha

Tapetář s dlouholetou zkušeností, který nabízí kompletní tapetářské práce v profesionální kvalitě včetně perfektní přípravy podkladu a odborné instalace všech základních druhů tapet.

Tapetářské práce Kadeřábkovi

Kadeřábkovi se věnují tapetování více jak 25 let. Manželský pár upřednostňující převážně zakázky menšího rozsahu, jako jsou byty, jednotlivé pokoje, předsíně, kuchyně či jenom jednotlivé stěny.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info